Style

NYÁRI ALAPOK

A Massimo Dutti csokorba fogta a férfiruhatár nyári alapdarabjait.

A Massimo Dutti az olaszos név ellenére spanyol márka, 530 üzletével 50 országban van jelen szerte a világon, és kínálja magas minőségű, hétköznapi viseletnek szánt darabjait. A céget 1985-ben alapították és 1991-ben került a mai tulajdonos Inditex kezébe. A cégcsoport olyan divatmárkákat tartalmaz, mint a Bershka, a Zara, vagy éppen a Pull&Bear. Míg az említett márkák a fiatalabb korosztályt, a Massimo Dutti a 25 év fölötti divatra és igényes öltözködésre nyitott férfitársadalmat célozza meg.

A napokban megjelent legújabb, férfiak számára összeállított nyári kínálatot bemutató fotósorozatuk, amelyben az egyszerű, hordható alapdarabokra helyezték a hangsúlyt. A virtuális gardrób minden olyan ruhadarabot tartalmaz, amelyre egy klasszikus, de hétköznapi eleganciára vágyó férfinak szüksége lehet.


Ilyenek a sportzakó, a fehér ing, a barna, bézs, fehér vagy más világos színű szövetnadrág, a teniszpóló, a kockás, hosszú ujjú sporting, a vászonzakó vagy éppen tavaszi-nyári dzseki. Természetesen az idei év kötelezője, a vitorláscipő mintájára készült utcai bőrcipő sem maradhat el, csakúgy, mint a zoknitlan cipőviselet szokása. A kollekció klasszikus, mégis divatos, hagyományos férfiholmikat tartalmaz, 2011-es köntösben.

GENT`S COMMENTS
Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - mérnök informatikus

Nemrég kezdtem ruhatáram átstrukturálásába, hogy korábbi sportosabb, illetve átlagos ruhadarabjaim aránya visszaszoruljon az elegánsabb, közel alkalmi ruházattal szemben. Ha tehetem, színes, rövidujjú ingben, az ahhoz tartozó V-nyakú pullóverben és mindennapi viseletre szánt zakóban lépek az utcára. Ehhez valamilyen szövetnadrág, esetenként farmer társul, elegáns bőrcipővel. Barátnőm véleményét is ki szoktam kérni esetenként. Fontos kiegészítőnek érzem analóg Casio karórámat, mely több mint egy évtizede ugyanaz a karomon - apukámtól kaptam.

ROVAT CIKKEI
Egy bűncselekmény margójára.
Május 24-én átadták a Petőfi Sándor utcai Óraszalont.
A Zenith óramanufaktúra új modelljeit, az Orex mutatta be Budapesten.
Kézzel készített lábbelik, melyek művészi szintre emelték a cipőkészítést.
Férfimagazin kategóriában díjazták a Generál Média exkluzív kiadványát.
Hirdetés
Magyar Pálinka Háza, tulajdonos
POLL
Mi teszi a gentlemant?
IMPRESSZUM médiaajánlat adatkezelési szabályzat
Copyright ® 2010-2013 gentleman.hu v3.4 Generál Média Publishing Kft. Minden jog fenntartva!